Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean idelit sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem.
1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Follow us On Instagram

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin, lorem quis.
Top
 

Hakkımızda

MAR EĞİTİM ve DANIŞMANLIK OLARAK

İşletmenize Artı Değer Katan Etkin Çözümler Sunuyoruz

Mar Danışmanlık; KOSGEB, İGEME (İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi), TURQUALITY (Türk Ürünlerinin Yurtdışında Tanıtımı ve Markalaştırılması-(DTM)) tarafından YÖNETİM DANIŞMANLIĞI konusunda yetkilendirilmiş bir kuruluştur. Mali – Finans – Pazarlama – İnsan Kaynakları – Yatırım – Teşvik konularında uzman bir Yönetim Danışmanlığı Firması olarak; Özel Sektör, Kamu Kuruluşları ve Sivil Toplum Örgütleri’ne “artı değer katan” etkin çözümler sunmaktadır.

Kamu Destekleri

Mar Eğitim & Danışmanlık Firmamız; kamu desteklerinden faydalanarak işletmelerin finans edilmesini misyon olarak kendine seçmiştir. Destek Oranları: %50 - %70‘dir.

Uzmanlıklarımız

Kosgeb, Tubitak, Turquality ve markalaşma destek sürecinin tüm adımlarında sunduğu hizmetler dışında tarım ve hayvancılık alanında; tarımsal ve hayvancılık projeleri hazırlama, etüd, yatırım planlaması, proje, fizibilite, teşvik mevzuatı ve kredilendirme konularında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yönetim

Tüm hizmetlerimizin kalitesi, önce çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.

Yeteneklerimiz, gücümüz ve yaratıcılığımızdan azami fayda sağlamak, verimliliği arttırmak, gelişmelere katkı sağlamak, işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak MAR EĞİTİM ve DANIŞMANLIK felsefesinin devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

İnsanlık olarak dünya tarihinde ekonominin ve üretim/tüketim ilişkilerinin politik ve sosyal arenayı belirlediği bir dönemden geçmekteyiz. Böyle bir dönemde sanayisi güçlü olmak artık yetmemekte, yalnızca “değer katan beyin, işletme ve süreçlere sahip olup bunları geliştirebilen işletmeler kendi hakları için mutlu ortamlar hazırlamaktadırlar.

Bizimle irtibat kurmakla kazançlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Zeki Mar
Kurucu & Yönetim Danışmanı

Neden Mar Eğitim ve Danışmanlık?

13 yıllık tecrübe ve vizyonumuzla sektörün lideri olarak amacımız, kişilerin ya da kurumların hedeflerine ilerlerken önlerindeki engelleri kaldırmak ve başarıya daha hızlı ulaşmalarını sağlamak.

Sürekli gelişen ve yenilenen günümüz dünyasında, siz de değişmekten, strateji ve vizyonunuzu yenilemekten korkmamalısınız. Zaman içinde yapılan hataları ve eski bilgilerinizi bir kenara bırakıp, yepyeni bilgiler ışığında değişime hazır olmalısınız. Mar Eğitim ve Danışmanlık olarak sizelere en güncel teknikleri sunuyor ve yepyeni bir perspektif kazandırmayı hedefliyoruz.

Kendinizi hazır hissediyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Biliyoruz ki ilk adımı atmak her zaman zordur. İşte bu noktada harekete geçmeden önce iyi bir eylem planı oluşturmanıza ve zamanı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmak istiyoruz. İşiniz ve sektörünüzle ilgili tüm sonuç ve öngörüleri değerlendiriyor, bir sonraki adımınızı planlamanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Yaptığımız işi sevgi ile yapmanın büyük mutluluğunu yaşadık ve bu sayede güveninizi kazandık. Hızla değişen dünyada inovasyona ayak uydurmak için önce kendimizi eğitip geliştirmeyi, sonra tüm bildiklerimizi sizlerle paylaşmayı amaç edindik. Çünkü sizin başarınız, bizim başarımız demektir.

Saygılarımızla,

Serap Mar