Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean idelit sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem.
1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Follow us On Instagram

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin, lorem quis.
Top
 

Hakkımızda

MAR EĞİTİM ve DANIŞMANLIK OLARAK

İşletmenize Artı Değer Katan Etkin Çözümler Sunuyoruz

Mar Danışmanlık; KOSGEB, İGEME (İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi), TURQUALITY (Türk Ürünlerinin Yurtdışında Tanıtımı ve Markalaştırılması-(DTM)) tarafından YÖNETİM DANIŞMANLIĞI konusunda yetkilendirilmiş bir kuruluştur. Mali – Finans – Pazarlama – İnsan Kaynakları – Yatırım – Teşvik konularında uzman bir Yönetim Danışmanlığı Firması olarak; Özel Sektör, Kamu Kuruluşları ve Sivil Toplum Örgütleri’ne “artı değer katan” etkin çözümler sunmaktadır.

Kamu Destekleri

Mar Eğitim & Danışmanlık Firmamız; kamu desteklerinden faydalanarak işletmelerin finans edilmesini misyon olarak kendine seçmiştir. Destek Oranları: %50 - %70‘dir.

Uzmanlıklarımız

Kosgeb, Tubitak, Turquality ve markalaşma destek sürecinin tüm adımlarında sunduğu hizmetler dışında tarım ve hayvancılık alanında; tarımsal ve hayvancılık projeleri hazırlama, etüd, yatırım planlaması, proje, fizibilite, teşvik mevzuatı ve kredilendirme konularında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Tüm hizmetlerimizin kalitesi, önce çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.

Yeteneklerimiz, gücümüz ve yaratıcılığımızdan azami fayda sağlamak, verimliliği arttırmak, gelişmelere katkı sağlamak, işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak MAR EĞİTİM ve DANIŞMANLIK felsefesinin devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

İnsanlık olarak dünya tarihinde ekonominin ve üretim/tüketim ilişkilerinin politik ve sosyal arenayı belirlediği bir dönemden geçmekteyiz. Böyle bir dönemde sanayisi güçlü olmak artık yetmemekte, yalnızca “değer katan beyin, işletme ve süreçlere sahip olup bunları geliştirebilen işletmeler kendi hakları için mutlu ortamlar hazırlamaktadırlar.

Bizimle irtibat kurmakla kazançlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Zeki Mar
Kurucu & Yönetim Danışmanı